Büyük veri analizleriyle rekabette bir adım öne geçin!
Prolitik, büyük veri problemlerinize özel çözümler üreterek verinize değer katar.
Değer Kazanan Veriler
Çağımızın petrolü veri ile işinizi daha ileriye taşıyabilirsiniz. Müşterilerinizin işlemleri, makinalarınızın hareketleri, çalışanlarınızın yaptıkları, işletme içi operasyonlarınız, harcamalarınız vb. size veri üretir. Prolitik, bilgi ve tecrübesini sizin bilginizle birleştirerek probleminizin tespitine yardımcı olur. Veri odaklı bakış açısı ile probleminize yönelik çözüm sürecini baştan sona yönetir.
Veri Toplama

İşinizin her yerinde veri, keşfedilmeyi bekliyor. Kağıttan dijitale geçişinize ve veri kaynaklarınızı etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olabiliriz.

Veri Düzenleme & Temizleme

Veri analizlerinin en önemli ve en çok zaman alan "veri hazırlama" kısmını; sizinle birlikte daha kısa zamanda ve etkin bir şekilde çözümleyebiliriz.

Veri Analizi

Probleminizin çözümünde akademik ve profesyonel çalışmalar yapan Prolitik'in sizin için geliştireceği yöntemleri deneyerek verinizin size ne söylediğini anlayabilirsiniz.

Analiz Yorumlama

Veri analizleri ile çıkan sonuç ve grafikleri sizin anlayacağınız şekle getiriyoruz. Daha anlaşılır yorum ve grafikler ile probleminizi çözmeniz noktasında size yardımcı olabiliriz.

Akıllı ve Esnek Yazılımlar
Yazılımlarınızı veri ile akıllı, bulanık mantık ile esnek hale getiriyoruz.
İşinizle ilgili daha fazla öngörü sahibi olmak, ileriye dönük tahminleri okumak, operasyonel hataları minimize etmek
...
Prolitik, bulut çözümlerde ya da kendi sunucularınız üzerinde uzaktan erişilebilen, düşünen, öğrenen ve karar veren yazılımlar üreterek işinize farklı açıdan bakmanızı sağlar
Şık ve Kullanıcı Dostu Web Siteleri
Tüm cihazlarla uyumlu yeni bir web sitesi ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
İşiniz ve fikirlerinizin tasarımla buluştuğu web siteniz için arama motoru optimizasyonu (SEO) ile arama motorlarında daha üst sıralara çıkarken, veritabanı bağlantınız ile müşteri bilgilerini toplayabilir ve analiz edilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarımlar ile tüm cihazlarda uyumlu web siteleri ile müşterilerinizin size bakış açısında faklılıklar yaratabilirsiniz.
Hakkımızda
Biz Kimiz
Prolitik; günümüzün en değerli ve en önemli kavramlarından biri olan veri üzerine profesyonel analitik çözümler üreten ve danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.
Daha fazlası...
Farklı sektörlerin problemlerine veri analizleri ve yazılımlar ile çözüm sunan Prolitik, 10 yıllık deneyimi ve akademik geçmişi ile firmaların veri kültürüyle tanışmasını amaçlamaktadır.

Bugüne kadar farklı projelerde birlikte görev yapan akademisyen ve profesyonellerin desteği ile güçlü bir ekibe sahip olan Prolitik, firmaların problemlerini inovatif bakış açısıyla değerlendirerek rekabette bir adım öne çıkaracak çözümler sunmayı hedeflemektedir.
Prolitik; güvenilir, sonuç odaklı, güncel, akıllı ve esnek yaklaşımlarıyla çalışmalarını zamanında ve titiz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
Faaliyetlerimiz
İstatistik, veri madenciliği, optimizasyon, bulanık mantık ve yazılım gibi farklı alanları kullanarak değişik sektörlerdeki sorunlara çözümler üreten bir şirketiz.
Daha fazlası...

Akıllı ulaşım sistemleri alanında ulaşım planlama ve optimal rota önerisi yapan sistemlerin geliştirilmesi

Tıp, spor, tarih, işletme, iktisat ve farklı mühendislik dallarında 20+ lisansüstü tez ve akademik yayına veri analiz danışmanlığı

Veri madenciliği yöntemleri ile skorlama üzerine çalışarak çözümler

Stok yönetimi, akaryakıt kontrolü, cari işlemler, performans değerlendirme vb. alanlarda veri madenciliği ve bulanık mantık ile akıllı yazılımlar

Veri Analiz - Yazılım - Danışmanlık
Bizimle iletişime geçin, en yakın zamanda geri dönüş yapalım
Gün Sazak Blv. No.26
Karşıyaka / İzmir
Copyright © 2021 Prolitik